Hakkımızda

Doğanın huzur verici etkisini yaşam alanlarında fazlasıyla hissettiren ahşap dekorasyon,
endüstriyel stilde maskulen bir yapı elde etmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir.

Geçmişte eski fabrika ve depo gibi endüstriyel alanların yeniden dekore edilerek yaşam alanına çevrilmesi ile başlayan endüstriyel dekorasyon tarzı, metal ve masif ahşap mobilya türlerinin ön planda olduğu ev dekorasyonunda da yaygın hale gelmiştir. Sert ve modern formların, betonun, gri renklerin, endüstriyel boru ve kirişlerin hakim olduğu bu dekorasyon tarzı; doğal ahşap masa, tv ünitesi, ahşap sehpa, kitaplık gibi mobilyalar ile uyumlu biçimde düzenlenmektedir.

Ahşap dekorasyon tarzı ile, metalin soğukluğunu alan ve dokusunu koruyan ağaçlarla birlikte huzurlu bir ortama sahip olabilirsiniz. Ayrıca ahşabın doğallığı ve siyah metalin asaleti ile birleştiği bu harika uyumu yakalayıp yaşam alanlarınızı ve kendinizi özgürleştirebilirsiniz.

Zamanı geçmeyen stilleri yaşam alanınızda uygulamayı seviyor ve doğallığı tercih ediyorsanız; endüstriyel stil ahşap mobilya ve en güzel dekorasyon fikirleri ile ilgili ilginizi çekecek içeriklerimiz tam size göre! Böylece dilediğiniz alanda dekorasyon tarzınızı kolayca yakalayabileceksiniz.

Paylaş: